HABERLER

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı
  15 Temmuz 2022

15 Temmuz 2022 Cuma günü Akademimiz Gölbaşı yerleşkesinde FETÖ tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin unutulmaması ve unutturulmaması, aynı zamanda kahraman milletimizin cesareti, onurlu direnişinin sembolü olan aziz şehit ve gazilerimizin anılması adına eş zamanlı olarak “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı” düzenlenmiştir.

Program; Gölbaşı yerleşkesinde Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Başkan Yardımcılarımız; 1. Sınıf Emniyet Müdürü Fatih İNAL, 1.Sınıf Emniyet Müdürü Doç. Dr. Ufuk AYHAN ve Prof. Dr. Hamit Emrah BERİŞ, PAEM Müdürü Prof. Dr. Orçun İMGA, Emniyet Müdürleri, akademisyenler, akademimiz personeli ile eğitimleri devam eden Polis Amirleri Eğitimi Merkezi öğrencilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. 

Söz konusu program; Gölbaşı yerleşkesinde günün anlam ve önemini belirten video gösterimi, şiir dinletisi, Kur-an Tilaveti, Polis Akademisi Bandosu’nun düzenlediği eserlerin dinletisi ve Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK’ın hitapları ile sona ermiş ardından  katılımcılara lokma tatlısı ikram edilmiştir.

Haber Paylaş